Projekty

Senior czynny i uczynny

LOGO


Termin realizacji:

1.06.2018 – 30.11.2018


<<  Czytaj więcej  >>

W ramach projektu udało się

zrealizować następujące działania:

 


 

Senior potrójnie aktywny

 

LOGO WOJ


Termin realizacji:

01.05.2018 – 30.11.2018

 

<<  Czytaj więcej  >>

W ramach projektu udało się

zrealizować następujące działania: 

Serdecznie Zapraszamy

IMPR ! M
Festiwal kobiet

DSC 0391 WIadW sobotnie popołudnie Sala Widowiskowa Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wypełniła się członkiniami wielu Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Brzeźnica. Stowarzyszenie „Nowoczesna gospodyni” zaprosiło je bowiem w tym dniu na Festiwal Kobiet.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Dożynki Gminne w Paszkówce

DSC 0026 m20 września 2015 r odbyły się Gminne Dożynki w Paszkówce. Organizatorami byli: Samorząd Gminy Brzeźnica, Stowarzyszenie „Nowoczesna gospodyni”, Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, Rada Sołecka z Paszkówki, Ludowy Klub Sportowy „Dąb” Paszkówka, Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Pobiedr” w Paszkówce, Ochotnicza Straż Pożarna w Paszkówce, Szkoła Podstawowa w Paszkówce.

 

 

 

 

Więcej…
 
Sukces Gospodyń

XI Małopolski Festiwal Smaku maxi1Miło nam poinformować, że w dniu 30 sierpnia 2015 r w Krakowie na Placu Wolnica gospodynie ze Stowarzyszenia "Nowoczesna gospodyni" - odebrały z rąk Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy zaszczytne  pierwsze miejsce zdobyte w 11 Finale Małopolskiego Festiwalu Smaku w kategorii "Jak u Mamy" za wspaniały tort chlebowy !

 

 

 

 

 

 
11 edycja półfinału Małopolskiego Festiwalu Smaku w Wadowicach

półfinału 11 Małopolskiego Festiwalu Smaku maxi1Tort chlebowy podbił podniebienia jury podczas wadowickiego półfinału konkursu „Sam smak”.
Konkurs odbył się już po raz 11 i  jest  największą imprezą  promującą dziedzictwo kulinarne małopolski. Panie ze Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” będą prezentowały Tort chlebowy podczas finału konkursu w sierpniu w Krakowie.

 

 

 

Galeria Fotograficzna >> zobacz

 

 

 
Tradycja Stołu Wielkanocnego

Wiad2015Lokalne tradycje kulinarne – pod takim tytułem odbyło się tegoroczne spotkanie przedświąteczne, które odbyło się 22 marca 21015r w Sali Widowiskowej w Brzeźnicy.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Warsztaty z filcowania wielkanocnych pisanek

DSC 0065Tuż przed świętami Wielkanocnymi, Panie ze Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, zorganizowały warsztaty metodą filcowania wełny na sucho.

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Sukces zespołu „Czerwone Korale”

KONKURS KOLED ZATOR2015 0114

Działający przy Stowarzyszeniu „Nowoczesna gospodyni” zespół „Czerwone Korale” zdobył I miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze.

 

 

 

 

Więcej…
 
Tradycja Stołu Wigilijnego

stoły m

W niedzielne popołudnie w Centrum Kultury w Brzeźnicy odbyło się spotkanie pn. „Tradycja Stołu Wigilijnego”, podczas którego dwanaście Kół Gospodyń Wiejskich prezentowało tradycyjne potrawy.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Podsumowanie projektu PZU

LOGO-CMYK

Przy ciastku oraz herbacie spotkali się Harcerze z 51 Drużyny „Wędrownicy” z Brzeźnicy oraz seniorki ze stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” aby wspólnie podsumować projekt „Wędrujemy tropem Tadeusza Kościuszki”.

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 10