Projekty

Senior czynny i uczynny

LOGO


Termin realizacji:

1.06.2018 – 30.11.2018


<<  Czytaj więcej  >>

W ramach projektu udało się

zrealizować następujące działania:

 


 

Senior potrójnie aktywny

 

LOGO WOJ


Termin realizacji:

01.05.2018 – 30.11.2018

 

<<  Czytaj więcej  >>

W ramach projektu udało się

zrealizować następujące działania: 

Serdecznie Zapraszamy

IMPR ! M
11 edycja półfinału Małopolskiego Festiwalu Smaku w Wadowicach

półfinału 11 Małopolskiego Festiwalu Smaku maxi1Tort chlebowy podbił podniebienia jury podczas wadowickiego półfinału konkursu „Sam smak”.
Konkurs odbył się już po raz 11 i  jest  największą imprezą  promującą dziedzictwo kulinarne małopolski. Panie ze Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” będą prezentowały Tort chlebowy podczas finału konkursu w sierpniu w Krakowie.

 

 

 

Galeria Fotograficzna >> zobacz

 

 

 
Tradycja Stołu Wielkanocnego

Wiad2015Lokalne tradycje kulinarne – pod takim tytułem odbyło się tegoroczne spotkanie przedświąteczne, które odbyło się 22 marca 21015r w Sali Widowiskowej w Brzeźnicy.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Warsztaty z filcowania wielkanocnych pisanek

DSC 0065Tuż przed świętami Wielkanocnymi, Panie ze Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, zorganizowały warsztaty metodą filcowania wełny na sucho.

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Sukces zespołu „Czerwone Korale”

KONKURS KOLED ZATOR2015 0114

Działający przy Stowarzyszeniu „Nowoczesna gospodyni” zespół „Czerwone Korale” zdobył I miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze.

 

 

 

 

Więcej…
 
Tradycja Stołu Wigilijnego

stoły m

W niedzielne popołudnie w Centrum Kultury w Brzeźnicy odbyło się spotkanie pn. „Tradycja Stołu Wigilijnego”, podczas którego dwanaście Kół Gospodyń Wiejskich prezentowało tradycyjne potrawy.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Podsumowanie projektu PZU

LOGO-CMYK

Przy ciastku oraz herbacie spotkali się Harcerze z 51 Drużyny „Wędrownicy” z Brzeźnicy oraz seniorki ze stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” aby wspólnie podsumować projekt „Wędrujemy tropem Tadeusza Kościuszki”.

 

 

 

Więcej…
 
Na tropie Tadeusza Kościuszki

DSC 0595 w

16 października odbyła się wycieczka do Krakowa - druga z cyklu projektu „Wędrujemy tropem Tadeusza Kościuszki” będącego częścią programu „PZU z kulturą” dofinansowanego przez Fundację PZU.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Gospodynie w Zawoi

4 w

Na zaproszenie Senatora Andrzeja Pająka, członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Brzeźnicy odwiedziły Zawoję. Piękna pogoda sprzyjała wędrówką po tej wyjątkowej miejscowości.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Wędrujemy tropem Tadeusza Kościuszki

gorącąW dniach 29 – 30 września 2014 r. odbyła się pierwsza wycieczka w ramach projektu „Wędrujemy tropem Tadeusza Kościuszki” dofinansowanego przez Fundację PZU.

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 9