Projekty

Senior czynny i uczynny

LOGO


Termin realizacji:

1.06.2018 – 30.11.2018


<<  Czytaj więcej  >>

W ramach projektu udało się

zrealizować następujące działania:

 


 

Senior potrójnie aktywny

 

LOGO WOJ


Termin realizacji:

01.05.2018 – 30.11.2018

 

<<  Czytaj więcej  >>

W ramach projektu udało się

zrealizować następujące działania: 

Serdecznie Zapraszamy

IMPR ! M
Kolejny rajd za nami
Rajd Nordic Walking Bęczyn BachorowiceDla miłośników pieszych wypraw zorganizowany został kolejny Rajd Nordic Walking. Rozpoczął się on przy Kapliczce na Drabożu w Bęczynie, a zakończył przy Domu Polsko - Słowackim w Bachorowicach. Przepiękna, letnia pogoda pozwoliła podziwiać piękne widoki.
 
 
 
 
 
 
Więcej…
 
Warsztaty kulinarne

GLTrwają integracyjne warsztaty kulinarne, podczas których seniorki uczą dzieci sztuki gotowania. Warsztaty odbyły się już w Łączanach, Paszkówce, Bęczynie.
Zapraszamy do Sosnowic, Brzezinki, Marcyporęby, Chrząstowic,Nowych Dworów, Tluczani i Kopytówki .

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Senior potrójnie aktywny

 

LOGO WOJ

Zapraszamy wszystkie chętne osoby na warsztaty wokalne w ramach projektu
" Senior potrójnie aktywny".


Warsztaty odbywać się będą w każdą środę o godz. 16.45 - 18.45
w sali  w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

Zadanie publiczne z zakresu pomocy społecznej pod nazwą Senior potrójnie aktywny
jest  dofinansowane ze środków Wojewody Małopolskiego".

 

 


 

 
Tradycja Stołu Wielkanocnego w Brzeźnicy

S WW sobotnie popołudnie 24 marca 2018r. sala widowiskowa w Centrum Kultury w Brzeźnicy wypełniła się zapachami i smakami znanymi nam od dzieciństwa, a to za sprawą spotkania pn. „Tradycja Stołu Wielkanocnego” – Lokalne Tradycje Kulinarne, podczas którego Koła Gospodyń Wiejskich z tereny Gminy Brzeźnica prezentowały tradycyjne potrawy świąteczne.

 

 

 

Więcej…
 
Festiwal Kobiet

DSC 093214 października 2017 w Sali Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbył się „Festiwal Kobiet”. Było to spotkanie mające na celu prezentację dorobku kulturalnego poszczególnych Kół Gospodyń Wiejskich z ternu Gminy Brzeźnica.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Festiwal kobiet

DSC 0391 WIadW sobotnie popołudnie Sala Widowiskowa Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wypełniła się członkiniami wielu Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Brzeźnica. Stowarzyszenie „Nowoczesna gospodyni” zaprosiło je bowiem w tym dniu na Festiwal Kobiet.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Dożynki Gminne w Paszkówce

DSC 0026 m20 września 2015 r odbyły się Gminne Dożynki w Paszkówce. Organizatorami byli: Samorząd Gminy Brzeźnica, Stowarzyszenie „Nowoczesna gospodyni”, Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, Rada Sołecka z Paszkówki, Ludowy Klub Sportowy „Dąb” Paszkówka, Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Pobiedr” w Paszkówce, Ochotnicza Straż Pożarna w Paszkówce, Szkoła Podstawowa w Paszkówce.

 

 

 

 

Więcej…
 
Sukces Gospodyń

XI Małopolski Festiwal Smaku maxi1Miło nam poinformować, że w dniu 30 sierpnia 2015 r w Krakowie na Placu Wolnica gospodynie ze Stowarzyszenia "Nowoczesna gospodyni" - odebrały z rąk Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy zaszczytne  pierwsze miejsce zdobyte w 11 Finale Małopolskiego Festiwalu Smaku w kategorii "Jak u Mamy" za wspaniały tort chlebowy !

 

 

 

 

 

 
11 edycja półfinału Małopolskiego Festiwalu Smaku w Wadowicach

półfinału 11 Małopolskiego Festiwalu Smaku maxi1Tort chlebowy podbił podniebienia jury podczas wadowickiego półfinału konkursu „Sam smak”.
Konkurs odbył się już po raz 11 i  jest  największą imprezą  promującą dziedzictwo kulinarne małopolski. Panie ze Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” będą prezentowały Tort chlebowy podczas finału konkursu w sierpniu w Krakowie.

 

 

 

Galeria Fotograficzna >> zobacz

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 9