Projekty

Senior czynny i uczynny

LOGO


Termin realizacji:

1.06.2018 – 30.11.2018


<<  Czytaj więcej  >>

W ramach projektu udało się

zrealizować następujące działania:

 


 

Senior potrójnie aktywny

 

LOGO WOJ


Termin realizacji:

01.05.2018 – 30.11.2018

 

<<  Czytaj więcej  >>

W ramach projektu udało się

zrealizować następujące działania: 

Serdecznie Zapraszamy

IMPR ! M
Dobiegły końca przedświąteczne warsztaty

Do Wiad 20 03 2013NG

W ramach projektu "Tradycja łączy pokolenia" dofinansowanego przez Województwo Małopolskie, zrealizowano warsztaty wielkanocne dla pań ze Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni”.

 

 

 

 

Więcej…
 
Ogłoszenie !

articles

Zarząd Stowarzyszenia „Nowoczesna Gospodyni” informuje, że w dniu 21 lutego 2013 roku o godz. 18.00 odbędzie się zebranie sprawozdawczo – wyborcze wszystkich członków Stowarzyszenia. Zebranie odbędzie się w Klubie Andulka w Brzeźnicy.

Prezes Stowarzyszenia

Lucyna Przystał

 

 

 

 

 

Miło nam poinformować, że projekt Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” pn. „Promocja lokalnych walorów kulinarnych Doliny Karpia poprzez organizację warsztatów kulinarnych oraz wydanie kalendarza kulinarnego” został pozytywnie oceniony przez Radę Stowarzyszenia. Nasz wniosek uzyskał 19,81 punktów i jest najwyżej ocenionym wnioskiem złożonym do Doliny Karpia w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”.

 

 

 
„Kruszynki” w Sosnowicach

DSC 0112 Do Wiad 02 2013

W ostatnią sobotę karnawału, panie z KGW w Sosnowicach zaprosiły dzieci i młodzież niepełnosprawną na bal.

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Promocja książki kucharskiej w Dolinie Karpia

tomice m

Podczas spotkania mającego na celu promocję najnowszej książki kucharskiej „Kulinaria Doliny Karpia”, nie zabrakło przedstawicielek Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni z Brzeźnicy”.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
W świątecznym nastroju

Stoly_2012_WiadZbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas spędzony w gronie najbliższych, który przynosi wiele radości ciepła i optymizmu. Tradycyjnie przed Świętami w naszej gminie odbyło się spotkanie przedświąteczne.

8 grudnia 2012 r. sala Wiejskiego Domu Kultury w Chrząstowicach wypełniła się gośćmi. Spotkanie przedświąteczne to jedna z tych imprez gminnych, która gromadzi pod wspólnym dachem przedstawicieli samorządów wojewódzkich, samorządów powiatowych i gminnych, instytucji samorządowych, organizacji i firm oraz mieszkańców.

 

 

 

 

Więcej…
 
Nagrody rozdane
DSC_0089_wiadomosc_10_2012

Podczas tegorocznych Wielkich Żniw Karpiowych, które odbyły się7 października 2012 w Zatorze rozstrzygnięty został konkurs pn. „Rękodzieło Doliny Karpia". Miło nam poinformować, że w wśród laureatów znalazły się członkinie Stowarzyszenia „Nowoczesna Gospodyni”.

 

 

 

 

Więcej…
 
DOŻYNKI GMINNE już za nami

Dożynki gminne 2012 rozpoczęły się przemarszem z placu do kościoła parafialnego w Paszkówce, gdzie podczas uroczystej mszy świętej złożono dziękczynienie za tegoroczne plony.

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Święto Ziemniaka
DSC_0871_wiad

„Święto Ziemniaka” po raz drugi odbyło się w Tłuczani. Każdy, kto przybył do tej malowniczej miejscowości w niedzielę 23 września, mógł nie tylko dowiedzieć się więcej o ziemniakach, ale również posmakować przeróżnych smakołyków ziemniaczanych.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 9