Projekty

Senior czynny i uczynny

LOGO


Termin realizacji:

1.06.2018 – 30.11.2018


<<  Czytaj więcej  >>

W ramach projektu udało się

zrealizować następujące działania:

 


 

Senior potrójnie aktywny

 

LOGO WOJ


Termin realizacji:

01.05.2018 – 30.11.2018

 

<<  Czytaj więcej  >>

W ramach projektu udało się

zrealizować następujące działania: 

Serdecznie Zapraszamy

IMPR ! M
Nagrody rozdane
DSC_0089_wiadomosc_10_2012

Podczas tegorocznych Wielkich Żniw Karpiowych, które odbyły się7 października 2012 w Zatorze rozstrzygnięty został konkurs pn. „Rękodzieło Doliny Karpia". Miło nam poinformować, że w wśród laureatów znalazły się członkinie Stowarzyszenia „Nowoczesna Gospodyni”.

 

 

 

 

Więcej…
 
DOŻYNKI GMINNE już za nami

Dożynki gminne 2012 rozpoczęły się przemarszem z placu do kościoła parafialnego w Paszkówce, gdzie podczas uroczystej mszy świętej złożono dziękczynienie za tegoroczne plony.

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Święto Ziemniaka
DSC_0871_wiad

„Święto Ziemniaka” po raz drugi odbyło się w Tłuczani. Każdy, kto przybył do tej malowniczej miejscowości w niedzielę 23 września, mógł nie tylko dowiedzieć się więcej o ziemniakach, ale również posmakować przeróżnych smakołyków ziemniaczanych.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Nowoczesna Gospodyni w Telewizji

telawizj18 września 2012 roku na krakowskich "Krzemionkach" miał miejsce Dzień Otwarty TVP Kraków, w którym wzięli udział Partnerzy krakowskiego oddziału Telewizji Polskiej. Dzień Otwarty w tym roku związany był z obchodami jubileuszu 60-lecia TVP oraz 50-lecia istnienia Telewizji Kraków.

Więcej…
 
Wycieczka edukacyjna
Do_Wiadomosci_07_part_10

To już druga w tym roku wycieczka członkiń Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni”.Tym razem oprócz aspektu rekreacyjnego, wycieczka miała charakter edukacyjny.

Panie zwiedziły Miasteczko Galicyjskie oraz park Etnograficzny w Nowym Sączu.

 

 

 

 

Więcej…
 
Turniej KGW

Do_Wiadomosci_2012Jak szybko można ubrać strój krakowski?
Ile goli strzela „babska” drużyna?
Odpowiedzi na te pytania można było zobaczyć 1 lipca 2012 roku, gdzie wczesnym popołudniem 11 Kół Gospodyń Wiejskich stawiło na płycie rynku w centrum Brzeźnicy.

 

 

Więcej…
 
Tradycja Świąt Wielkanocnych

Wiadomosc_2012
Spotkania przedświąteczne na dobre wpisały się do kalendarza imprez, corocznie gromadząc mieszkańców naszej gminy. Spotkanie przedświąteczne „Tradycja Stołu Wielkanocnego” odbyło się 25 marca 2012 r w sali Wiejskiego Domu Kultury w Marcyporębie.

 

 

 

Więcej…
 
Tradycyjnie i świątecznie
na_gorc

Każdy, kto w niedzielne popołudnie przyjechał do Kopytówki na spotkanie przedświąteczne, poczuł smak nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
Tegoroczne spotkanie  "Tradycja Stołu Wigilijnego" odbyło się 11 grudnia 2011r. w Domu Strażaka w Kopytówce.

 

 

 

 

Więcej…
 
Ogłoszenie
articles

Zarząd Stowarzyszenia „Nowoczesna Gospodyni” informuje, że w dniu 10 listopada 2011 roku o godz. 18.00 odbędzie się zebranie w sprawie spotkania przedświątecznego „Stoły Wigilijne”. Zebranie odbędzie się w Klubie Andulka w Brzeźnicy.

Lucyna Przystał

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 10