Projekty

Senior czynny i uczynny

LOGO


Termin realizacji:

1.06.2018 – 30.11.2018


<<  Czytaj więcej  >>

W ramach projektu udało się

zrealizować następujące działania:

 


 

Senior potrójnie aktywny

 

LOGO WOJ


Termin realizacji:

01.05.2018 – 30.11.2018

 

<<  Czytaj więcej  >>

W ramach projektu udało się

zrealizować następujące działania: 

Serdecznie Zapraszamy

IMPR ! M
Promocja lokalnych walorów kulinarnych Doliny Karpia

SDC12890

Stowarzyszenie „Nowoczesna gospodyni” z Brzeźnicy rozpoczęło realizację projektu pn. „Promocja lokalnych walorów kulinarnych Doliny Karpia: warsztaty kulinarne oraz wydanie kalendarza kulinarnego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Gmimme Dożynki już za nami

dozynki łaczany

Dożynki to czas zbiorów, dziękczynienia za otrzymane plony. Czas szczególny, w którym po wysiłku i kłopotach dnia codziennego mijają wszelkie smutki, a strudzone ręce z radością niosą plon - owoc pracy, dający nadzieję na lepsze jutro.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Tradycja łączy pokolenia

DSC 0447

Zakończyły się międzypokoleniowe warsztaty z wicia wieńcy i stroików dożynkowych. Seniorki wraz z wnukami tworzyły piękne kompozycje Nie ma lepszego sposobu na przekazywanie wiedzy praktycznej - jak wspólne warsztaty.

 

 

 

 

Więcej…
 
Zasmakuj w Małoposce

DSC 0320 dowiad

Podczas trwającego w Krakowie „Festiwalu Pierogów” zgromadzona publiczność miała okazję nie tylko skosztować ale i również przyjrzeć się jak powstaje klops z karpia zatorskiego w zalewie octowej.

 

 

 

 

Więcej…
 
Gospodynie w Sandomierzu

sandomierz KGW miniNowoczesne Gospodynie odwiedziły jedno z uroczych śreniowiecznych Polskich miast - Sandomierz. Wyjazd zorganizowny został w tamach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Nowoczesna Gospodyni a partnerami przedsięwzięcia było Województwo Małopolskie oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

 

 

 

 

 
Turniej KGW

anioł

Jak co roku przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z z terenu Gminy Brzeźnica spotkały się na Turnieju Słaba Płeć.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
„Nowoczesna gospodyni” z tradycjami

Tradycyjne Smaki Smaczki

„Tradycyjne smaki i smaczki”- tak nazywało się stoisko degustacyjne, które przygotowały panie ze Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” z Brzeźnicy 2 czerwca 2013 roku na Miejskim Stadionie w Wadowicach.

 

 

 

 

Więcej…
 
Panie ze stowarzysznia Nowoczesna Gospodyni na polańskim kiermaszu wielkanocnym

P3240080

W niedzielę 24 marca w Polance Wielkiej odbył się Kiermasz Polański zorganizowany przez Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wielskich – Twórczych Kobiet w Polance Wielkiej.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Tradycja Stołu Wielkanocnego

Do Wiad Stoly 2013

Jak zrobić wielkanocnego mazurka, czym przystroić świąteczny stół, co powinno się znaleźć w koszyku? – to tylko część tajemnic, którymi podzieliły się gospodynie podczas spotkania przedświątecznego – Tradycja Stołu Wielkanocnego w gminie Brzeźnica.

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 9