Projekty

Senior czynny i uczynny

LOGO


Termin realizacji:

1.06.2018 – 30.11.2018


<<  Czytaj więcej  >>

W ramach projektu udało się

zrealizować następujące działania:

 


 

Senior potrójnie aktywny

 

LOGO WOJ


Termin realizacji:

01.05.2018 – 30.11.2018

 

<<  Czytaj więcej  >>

W ramach projektu udało się

zrealizować następujące działania: 

Serdecznie Zapraszamy

IMPR ! M
Gospodynie w Sejmie

 

DSC 0735 w

25 czerwca 2014 odbyła się wycieczka do Warszawy zorganizowana przez „Stowarzyszenie „Nowoczesna gospodyni” z Brzeźnicy, w której uczestniczyły panie z poszczególnych Kół Gospodyń Wiejskich.

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Turniej Kół Gospodyń Wiejskich

DSC 1000 w

Jak co roku przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Brzeźnica spotkały się na Turnieju „Słaba płeć”.

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Sukces gospodyń z Brzeźnicy

DSC 057715 czerwca 2014 roku na Wadowickim rynku odbył się półfinał Małopolskiego Festiwalu Smaku. Panie z KGW z Wyźrału reprezentantki „Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni”, zdobyły I Miejsce w kategorii: „Jak u mamy”, przygotowując  krokiety ze szpinakiem podane z barszczem.

 

 

 

 

Więcej…
 
Turniej Kół Gospodyń Wiejskich – Słaba Płeć 2014

 

WOJ-MALOPOL LOGO POZIOM cmyk

 

 

Stowarzyszenie „Nowoczesna gospodyni” otrzymało dotację w wysokości 2 000,00 złotych na realizację projektu „Turniej Kół Gospodyń Wiejskich – Słaba Płeć 2014 ”.

W ramach otrzymanej dotacji Stowarzyszenie zorganizuje turniej dla wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Brzeźnica. Turniej obędzie się 28 czerwca 2014 roku przy amfiteatrze w Brzeźnicy.

Serdecznie zapraszamy

 

 

 
Tradycyjne smaki i smaczki

DSC 1198

„Tradycyjne smaki i smaczki”- tak nazywało się stoisko degustacyjne, które przygotowały panie ze Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” z Brzeźnicy 1 czerwca 2014 roku na Miejskim Stadionie w Wadowicach.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Debata pt. "UE a rozwój cywilizacyjny Polski"

Debata pt. "UE a rozwój cywilizacyjny Polski"

W dniu 21 maja 2014 r Stowarzyszenie Dolina Karpia wraz z przedstawicielkami Stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich "Nowoczesna Gospodyni" miało przyjemność uczestniczyć w debacie pt. "UE a rozwój cywilizacyjny Polski", która odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie.

 

 

Więcej…
 
Informacja

articlesZarząd Stowarzyszenia "Nowoczesna gospodyni" zaprasza na bezpłatne warsztaty muzyczne. Warsztaty skierowane są do mieszkańców gminy Brzeźnica.

 

Więcej…
 
Tradycja Stołu Wielkanocnego w Brzeźnicy

Stoly Wielkanoc

„Powiat Wadowicki bogaty w tradycje kulinarne”- pod takim tytułem 6 kwietnia 2014r odbyło się spotkanie przedświąteczne w Brzeźnicy. Stoły w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy uginały się od mazurków, jajek pod różnymi postaciami, babkami, pasztetami, wędlinami, i innymi pysznościami.

 

 

 

 

Więcej…
 
Gospodynie w Berlinie

DSC 0481 w

Przedstawicielki Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” z Brzeźnicy promowały Małopolskę podczas największych w Europie targów rolno - spożywczych - Grüne Woche 2014.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 10